|

|

ХДАВП завершило технічне обслуговування двох літаків АН-74

ХДАВП завершило технічне обслуговування двох літаків АН-74

ХДАВП передав два літаки Ан-74 - іноземному та українському замовникам. 9 та 10 лютого з аеродрому Харківського авіапідприємства відлетіли два літаки Ан-74.

Одна машина належить іноземному замовнику, прибула на технічне обслуговування у кінці минулого року. На літаку виконано усі регламентні ремонтні роботи, затверджені спеціальною програмою. На початку цього року проведено контрольні перевірки усіх систем повітряного судна. Після благополучного тестового польоту літак віддали замовнику. Вчора, 9 лютого, він злетів з аеродрому ХДАВП.

Друга машина – Ан-74ТК-200 – цивільний літак з властивістю конвертації у пасажирський чи вантажний, належить українській компанії «Мотор Січ».

На цьому літаку проведено модернізацію авіоніки - застарілі бортові прилади замінено на сучасні цифрові. Машина отримала, так звану, скляну кабіну.

Сьогодні, 10 лютого, Ан-74ТК-200 компанії «Мотор Січ» благополучно виконав тестовий політ і відлетів до рідного Запоріжжя.

У технічному обслуговуванні літаків були задіяні фахівці майже усіх цехів Харківського авіапідприємства.

У кінці лютого очікується приліт Ан-74 єгипетських ВПС для контрольно-відновлювальних робіт №2.

Повідомляємо, що злітно-посадкова смуга ХДАВП готова для прийому повітряних суден.

ЗПС розчищено і підтримується у належному стані зусиллями авіапідприємства та Цивільного Повітряного Патруля.

Харківське авіапідприємство висловлює щиру подяку за допомогу неперевершеному Цивільному Повітряному Патрулю і його прекрасному керівнику Юрію Покусаю.

Автор: Надія Тесля

Фото: пресслужба ХДАВП